Kadrle Engineering


O nás Vážení obchodní přátelé,

dovolte nám zmínit se v krátkosti o činnosti naší firmy KADRLE ENGINEERING s.r.o.

Naší snahou je poskytovat služby v oblasti stlačeného vzduchu a pneumatických systémů od „A“ do „Z“, tzn.od měření skutečných spotřeb stlačeného vzduchu, objemových a tlakových ztrát v rozvodech stlačeného vzduchu a skutečných výkonností stávajících kompresorů, přes vypracování kompletní projektové dokumentace strojně-potrubní a elektro části, řízené vzduchotechniky pro přívod a odvod chladícího vzduchu a jejího systému řízení a kontroly, využití odpadního tepla ( rekuperace ), stavebních úprav atd., včetně návrhu zdrojové části ( počet, typ, výkonnosti, tlakové úrovně, úprava stlačeného vzduchu, kondenzátní hospodářství, nadřazený řídící systém atd. ), a vlastní dodávku, realizaci a zprovoznění technologie na výrobu a úpravu stl. vzduchu to dle přání zákazníka i formou „na klíč“. Na veškerou námi dodanou technologii provádíme kompletní záruční i pozáruční servis, včetně zajištění pohotovostní servisní služby 24 hodin denně ( číslo pohotovostního telefonu: 775 318 068 ). Hlavní náhradní díly na námi spravované stroje držíme ve vlastním centrálním skladu v Kladně.

Firma KADRLE ENGINEERING s.r.o. se stala v roce 2012 oficiálním regionálním distributorem a servisní organizací celosvětově významného výrobce technologie na výrobu a úpravu stl. vzduchu firmy Atlas Copco a to pro oblasti Praha-Západ, Kladno, Beroun, Rakovník, Louny, Litoměřice, Chomutov, Most, Teplice, Ústí nad Labem a Děčín.

Současně zajišťujeme i prodej, montáž a servis pneumatických prvků firem SMC a FESTO.

Od roku 2007 zajišťuje naše firma výhradní zastoupení americké firmy Exair pro Českou republiku a v roce 2012 bylo toto zastoupení rozšířeno i Slovenskou republiku. Firma Exair je světově významný výrobce pneumatických prvků pro chlazení, čištění a ofuky širokého sortimentu výrobků a produktů stlačeným vzduchem, včetně pneudopravy a průmyslových pneumatických vysavačů. Důležitou součástí výrobního programu firmy jsou i zařízení na eliminaci statické elektřiny.

V poslední době se naše aktivity rozšířily i na oblast odprašovacích systémů, kde úzce spolupracujeme s německým výrobcem, firmou Infastaub.

Další důležitou a v poslední době velmi žádanou službou je provádění energetických auditů a studií, spolu se správou pneumatického systému firem, kdy zajišťujeme komplexní služby a přejímáme kompletní odpovědnost za námi spravovaný systém.

Doufáme, že budeme mít možnost řešit společně s Vámi veškeré problémy v oblasti stlačeného vzduchu.

Ing. Petr Kadrle
ředitel firmy

Posunout nahoru


Technologie

  • Atlas Copco
  • SMC
  • Festo
  • Infastaub
  • Exair
  • Uponor

O nás

Firma KADRLE Engineering působí v oblasti stlačeného vzduchu a pneumatických systémů již déle než 22 let.
Jsme držiteli certifikace ISO 9001:2000


Kontakty